Skip to Content

Blog pani Eleny Ištvánovej II

Dňa 19.02.2026  som uverejnil príspevok „Blog pani Eleny Ištvánovej“  (https://www.lakota.sk/blog/spravy-4/blog-pani-eleny-istvanovej-302 )

 

Dnes, 19.05.2026, má táto pani nový príspevok: „To je tak 8. – Ani na meno mi nevedela prísť. (https://elenaistvanova.blog.pravda.sk/2026/05/19/to-je-tak-8-ani-na-meno-mi-nevedela-prist/ ).

 

Celý príspevok obrazom jej frustrácie. Jednoznačne s ňou v tomto súhlasím. Už som to opakovane napísal: „Sľubotechna“. A vulgárnejšie: „O.ebali nás, ako vietor múku“. Asi si to môžu dovoliť...

Pani Ištvánová má jednu malú výhodu – zatiaľ jej v Pravde uverejňujú príspevky. Ako sa hovorí, keď neprší, aspoň kvapká. Držím je v tomto päste!

 

A ja dodávam moje štandardné, obligátne o tom zloduchovi Martinovi Pavelkovi: „Do roka nám budú deti chrnieť na to, že dostanú detskú obrnu...“ (https://www.lakota.sk/blog/spravy-4/do-roka-nam-budu-deti-chrniet-na-to-ze-dostanu-detsku-obrnu-135 )

 

P.S. Môj bývalý kolega, pôvodom z balkánskej krajiny, pri predbiehaní sa niektorých viťúzov v rade na lyžiarsky vlek, kričal takto: „ Počkajte vy chajzli na tom našom Hopku!“ A ja dodávam: „Achojte hlapci, nájde riť pŕchľavu..."

 

Publikované: 19.05.2026