Na blogu akw.sk bol 12.05.2026 publikovaný príspevok „Celoslovenské sprisahanie?“ (https://akw.sk/celoslovenske-sprisahanie/ ). Ja ho uvádzam v nadpise, ale bez otáznika. Osobne to, dnes 12.05.2026, považujem za „experimentálny fakt“.
Prečo? Nuž, napr. aj pre toto:
V mojom príspevku 27.01.2026 https://www.lakota.sk/blog/spravy-4/hanba-alebo-hrdelny-zlocin-282 som napísal:
„Na Slovensku sa v roku 2020 odohral naozajstný aj bezprecedentný unikát po skončení 2. svetovej vojny – (medzinárodná) vojenská operácia „Spoločná zodpovednosť“, a to niekoľko vĺn celoplošného testovania obyvateľstva. Ide o zločin voči ľudskosti, ktorý následne spôsobil smrť 12000 ľudí. Tento zločin uskutočnila organizovaná skupina a ich nohsledi. Uskutočnili sa aj o ďalšie kolá, (znovu) celoplošného testovania obyvateľstva SR. Hlavní zodpovední aktéri sú: prezidentka republiky Zuzana Čaputová, náčelník generálneho štábu Daniel Zmeko, predseda vlády Igor Matovič, minister obrany Jaroslav Naď, minister vnútra Roman Mikulec, minister zdravotníctva Marek Krajčí, minister práce a sociálnych vecí Milan Krajniak.“
„Dodnes nie je nič vyšetrené, hlavní aktéri a ich nohsledi pobehujú slobodne po svete a škeria sa nám do tváre.“
To, čo som napísal, platí dodnes. Akékoľvek pokusy („len“) o podanie podnetu na vyšetrenie tohto zločinu voči ľudskosti (napr. aj ten, ktorý podal JUDr. Peter Weis), končia v koši:
„Dnes som obdržal z Krajskej prokuratúry v Trenčíne definitívne rozhodnutie vo veci prešetrenia plandémie (20Kv 1/25/3300-63). Mňa zaujímalo prednostne celoplošné testovanie.
Výsledkom je zamietnutie sťažnosti a zastavenie trestného stíhania.“
JUDr. Weis na konci príspevku spomína ešte jednu podstatnú skutočnosť:
„Splnomocnenec vlády SR sa vo veci celoplošného testovania neangažoval. V tomto konaní sťažnosť podali tri subjekty. Jedno OZ, jedna aktivistka a ja. Celé. Nič nebude vyšetrené. Všetko bolo oficiálne v poriadku. Cieľ je umlčať kritikov.“
Zvláštne... Keby... Keby takéto niečo boli spravili napr. Srbi, tak majú na krku „humanitárne bombardovanie“. A na Slovensku, ktoré je členom EÚ a NATO, veľké HÁ.
NIČ
Podľa mňa to nie je ani to, čo tvrdí Lacko Kováč: „Napísal som pred 20 rokmi a môžem len zopakovať: najstrašnejšia solidarita je solidarita neschopných. Pretože sú schopní všetkého…“
Prikláňam sa k variantu sprisahania. Ako arcikonšpirátor, dezolát, hoaxer, antivaxer, „preverovaný“ ÚDZS, si to môžem dovoliť.
Len pozor! „Oni" sú tiež schopní všetkého. Vrátane genocídy, či depopulácie. Diablom posadnutí. Ne-ľudia.
Publikované: 12.05.2026