Motto: „A nejodpornější na tom nejsou ti muži, kteří to dělají. Nejodpornější na tom je paralýza všech, kteří se na to dívají.“ („And the sickest part is not the men who are doing it. The sickest part is the paralysis of everyone who is watching.“)
https://zvedavec.news/komentare/2026/05/11071-to-je-ta-nejsilenejsi-vec-jakou-jsem-kdy-videl.htm
https://bettbeat.substack.com/p/this-is-the-sickest-sht-i-have-ever
Z citovaného článku nechcem uverejniť nijaký text okrem motto. Uverejním len jednu fotografiu:
A pre „zodpovedných“ na Slovensku ohľadne depopulácie:
https://www.lakota.sk/blog/spravy-4/ciel-ocko-stop-372
https://www.lakota.sk/blog/spravy-4/ocko-stop-su-neprebudeni-ci-nieco-ine-341
https://www.lakota.sk/blog/spravy-4/kotkodakaci-345
https://www.lakota.sk/blog/spravy-4/mudry-matko-a-blazni-350
https://www.lakota.sk/blog/spravy-4/nocna-mora-364
Dokedy chcete ešte čakať a kotkodákať nezmysly? Lebo - „Nejodpornější na tom je paralýza všech, kteří se na to dívají.“
P.S. Obrázok je prevzatý z https://image.pmgstatic.com/cache/resized/w420/files/images/film/posters/158/727/158727968_5ac88a.jpg
Publikované: 16.05.2026